outwards / за межі

On the exhibition the video "Outwards" was shown on the many monitors. As source for the "Outwards» the fragments of the found footages of the manifestations and conflict situations was taken. There are plenty of them in the internet now and sometimes difficult to understand what is going on. For the video the moments of aggression was chosen, it is not clear whether it is a defense or an attack, but all gestures directed from itself.

Виставка “За межі” - це серія відео анімацій яка оформлювалася в просторову інсталяцію у чорному виставковому просторі артцентру Closer.

Матеріалом для анімацій стали відео акций, протестів, що циркулюють в медіа просторі, найчастіше відзняті самими протестувальниками. Я намагався сфокусуватись тільки на конретних жестах, а саме жестах насилля. Щоб було не зрозуміло чи це захист або напад.

Увага в цих відео спрямована на людину у момент здійснення насилля – жбурляння каміння, коктелю молотова. Кожен кидок на екрані спрямовано у сторону – це ліво, право, вперед чи назад? Але напрям один, від себе

Таким чином відбираючи, перероблюючи, спотворюючи репрезентоване у відео, я порушую напрямок. Я використовую засіб подібним до мас-медіа чином.

Медіа - площина реальності де також мають місце жест, протест, насилля. Побачені подібні, навіть рівнозначні акти не є ствердженням рівності ситуацій. Отже розмова йде не тільки про межі екрану але й про межі розуміння побаченого.